O firmie

Firma V-Elektro jest hurtownią elektryczną powstałą w 2006 roku. Pomimo tego nie jesteśmy nowicjuszami w tej branży. Witold Nigrin, właściciel firmy w branży pracuje ponad dwadzieścia lat. Był długoletnim kierownikiem hurtowni elektrycznych w dwóch znanych firmach. Pozostali pracownicy również posiadają duże doświadczenie w branży. W chwili obecnej firma zatrudnia 5 osób.

Podstawową działalnością firmy jest handel artykułami elektroinstalacyjnymi i oświetleniowymi, doradztwo techniczne oraz projektowanie oświetleń zewnętrznych i wewnętrznych. Oferowane wyroby elektroinstalacyjne są produkowane przez firmy krajowe i zagraniczne będące uznanymi w branży markami. Gwarantuje to dostawę wyrobów najwyższej jakości. Systematycznie rozszerzamy zakres naszej oferty. Na wszystkie wyroby posiadamy odpowiednie atesty. Oferujemy wszystko co potrzebuje każda firma elektroinstalacyjna, remontowa oraz indywidualny klient.

W naszej ofercie sprzedaży znajdują się kable i przewody elektryczne, osprzęt elektroinstalacyjny i oświetleniowy, szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi oraz wiele innych wyrobów i akcesoriów z branży nie tylko elektrycznej. Oferujemy również kompletnie zmontowane rozdzielnie wg projektu klienta. Służymy pomocą w doborze właściwych komponentów. Na dzisiaj w ciągłej sprzedaży mamy kilkanaście tysięcy pozycji wyrobów obejmujących szeroki wachlarz asortymentowy.

Potrafimy zrealizować prawie każde nietypowe zamówienie. Oferujemy wyroby po cenach niższych od fabrycznych. Dla stałych i sprawdzonych partnerów oferujemy wydłużone terminy płatności. Oferujemy również dostawę towaru własnymi środkami transportowymi bez dodatkowych opłat.

Mimo, że firma działa zaledwie osiem lat, to możemy pochwalić się tym, że mamy wielu stałych odbiorców, których liczba systematycznie rośnie. Wynika to z fachowej i rzetelnej bsługi każdego klienta. Dla nas terminy i jakość dostaw są najważniejszymi wyznacznikami naszej pracy.

Zapraszamy do współpracy z nami nowych odbiorców i dostawców